Aktualności

XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego już za nami. W tegorocznej edycji udział wzięło dziewięć rodzinnych par (rodzic i dziecko), które podczas emocjonującej rywalizacji i w duchu “fair play”, zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry. Rozgrywki dały uczestnikom wiele radości, a chwile spędzone razem zawsze są bezcenne.
Rozgrywki przeprowadzono w dwóch grupach, w których drużyny zagrały systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze pary z każdej grupy rozegrały finał. Zwycięzcami turnieju w tym roku zostali Maja i Dariusz Litwa. Drugie miejsce zajęli Wojciech i Artur Socha, a natrzecim ex aequo uplasowali się: Julia i Roman Barabasz oraz Szymon i Krzysztof Ożga. Udział w turnieju wzięli jeszcze: Oskar i Maciej Czysz, Lena i Paweł Iskra Judyta i Iwona Socha, Gabriel i Dawid Wasiuta oraz Gabriel i Marcin Wojtas. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy zaangażowania i dalszych sukcesów.
Puchary i medale zwycięzcom oraz słodkie upominki wszystkim uczestnikom wręczyli organizatorzy turnieju: Dyrektor CKSiR “Sokół” w Sieniawie Piotr Majcher i pani Mariola Drapała. Serdecznie dziękujemy pani Marioli za nieocenione wsparcie, pomoc przy organizacji rozgrywek i za pyszne ciasteczka, a Karolince i Edytce za pomoc przy wręczaniu słodyczy uczestnikom.

Celem organizowanego już od kilkunastu lat turnieju jest popularyzacja i upowszechnianie tenisa stołowego jako formy rodzinnej aktywności ruchowej, zacieśnianie więzi rodzinnych oraz integracja społeczności lokalnej.

              

Skip to content