Aktualności

W magicznym świecie teatru

1 kwietnia uczniowie szkół podstawowych mieli okazję przenieść się w magiczny świat teatru. To wszystko za sprawą grupy aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa, którzy na scenie sieniawskiego „Sokoła” zaprezentowali młodym widzom dwie sztuki.

Starsi uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Świat robotów”. Sztuka na podstawie „Bajek robotów” Stanisława Lema, wprowadziła widzów w świat inteligentnych maszyn. Pełne humoru i żartu dialogi, połączenie baśni i science fiction oraz bogata scenografia i  muzyka sprawiły, że przedstawienie podobało się młodym widzom. Największe wrażenie wywarły efekty specjalne, czyli pokaz laserów.

Dla młodszej publiczności aktorzy przygotowali przedstawienie pt. „Śnieżka”. Był to bardzo wesoły, roztańczony i rozśpiewany spektakl. Bajkowa dekoracja, ciekawe rekwizyty, efekty świetlne oraz świetni aktorzy, którzy włączyli publiczność do wspólnej zabawy, sprawiły, że dzieci mogły poczuć magiczną atmosferę teatru. Małym widzom spektakl bardzo się podobał o czym świadczyły żywe reakcje na to, co działo się na scenie.

Skip to content