Aktualności

Rodzinne sportowe pasje

W niedzielę 17 lutego w hali sportowej przy szkole podstawowej w Sieniawie odbył się IX Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Miło było zobaczyć  tak wielu młodych ludzi, którzy swoją pasję i zamiłowanie do sportu dzielą z rodzicami. W turnieju udział wzięło trzynaście rodzinnych par – wśród nich duety, które od kilku lat regularnie biorą udział w turnieju, jak również pary, które stanęły do rozgrywek po raz pierwszy i zaliczyły całkiem udany debiut.

Turniej poprzedziła porządna rozgrzewka, a rozgrywkom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i dużo dobrej zabawy. W tym roku wyróżniono zwycięzców  w dwóch kategoriach wiekowych – oczywiście biorąc pod uwagę wiek dziecka.

W kategorii klas młodszych najlepsi okazali się Paweł i Dariusz Kolczak. Drugie miejsce zajęci Patryk i Krzysztof Bartuś , a trzecie ex aeuqo: Piotr i Adam Nagórny oraz Mateusz i Dawid Dacko.

W kategorii klas VII-VIII na pierwszym miejscu zakończyli rozgrywki Maciej  i Paweł Żemła. Na drugim uplasowali się Przemysław i Krzysztof Szydłowscy, a trzecie przypadło Marcinowi i Bogusławowi Stawarz oraz Wiktorii i Dariuszowi Szewc.

Puchary i medale wręczyli zwycięzcom organizatorzy: Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i rekreacji „Sokół” w Sieniawie Piotr Majcher oraz pani Mariola Drapała. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i sportową rywalizację w duchu fair play, a paniom: Marioli Drapale i Marii Tasior za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Skip to content