Aktualności

Konkurs Piosenki Wakacyjnej

Konkurs Piosenki Wakacyjnej rozstrzygnięty. Przesłuchania koncertowe zgromadziły w sali widowiskowej liczną widownię. Uczestników konkursu wspierali uczniowie sieniawskiej podstawówki, nauczyciele i rodzice. Konkursowe piosenki wprowadziły wiele pozytywnej energii, a my poczuliśmy już klimat zbliżających się wakacji. Poziom konkursu był wyrównany i nasze jury miało nie lada wyzwanie. Ostatecznie komisja w składzie Katarzyna Sternik, Andrzej Horoszko i Artur Boczarski wybrała zwycięzców, którzy wystąpią podczas koncertu laureatów w trakcie Dni Sieniawy.
W kategorii klas 0-III  – I miejsce ex aequo zajęły: Karolina Otręba i Lena Leniart (Szkoła Podstawowa im. T Kościuszki w Sieniawie).
II miejsce wyśpiewała sobie grupa ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Woli, a III – duet Paulina Radawiec i Emilia Smyk – uczennice ze Szkoły Podstawowej im. I Krasickiego w Rudce.  Wyróżnienie przypadło klasie “0” i klasie Ia ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sieniawie
W kategorii klas IV-VIII podium zdominowały uczennice z sieniawskiej podstawówki. I miejsce ex aequo zajęły – Kinga Pigan i Dagmara Mazur, na II miejsce ex aequo zdobyły Zuzanna Góral i Aleksandra Otręba. Wyróżnienie przypadło duetowi: Karolina Mędraś i Oliwia Siry oraz grupie z klasy Vb.
Gratulujemy!!!
Skip to content