Aktualności

Dużo energii i dobrej zabawy podczas Dni Sieniawy

22 i 23 lipca obchodziliśmy święto naszego miasta. Jak co roku na uczestników Dni Sieniawy czekało dużo atrakcji, pozytywna energia i dobra muzyka.

Przeloty helikopterem nad Sieniawą, wesołe miasteczko, dmuchańce, przejazdy kucykami, drewniane gry wielkoformatowe, pokaz sprzętu i zrębki oraz pokaz sprzętu wojskowego oraz smakołyki przygotowane przez koła gospodyń – dla każdego coś dobrego. Ponadto dużo dawka dobrej muzyki. W sobotę koncerty: Milano, Denisa (Impulsywni) oraz Power Play. Natomiast w niedzielę część muzyczną rozpoczął koncert laureatów konkursu piosenki wakacyjnej. Następnie wystąpili Katarzyna Wróbel i Bartosz Tarnawski oraz zespół Fever. Gwiazdami tegorocznych Dni Sieniawy były zespoły Video i Łzy – charyzmatyczni wokaliści i energiczna muzyka porwała sieniawską publiczność.

Nie zabrakło również przyznawanych od lat nagród “Sokoły Roku”. Statuetki za wzorową współpracę z samorządem otrzymali: Sołtys Rudki Bogusława Czajkowska, piłkarz MKS Sokół  Michał Wawryszczuk oraz firma Drewnoland. W tym roku przyznana została po raz pierwszy nagroda Osobowość Roku, a otrzymała ją Katarzyna Drapała.

 

                                                                    

Skip to content